PstykRak 2 to ostatni projekt rapowy Pstyka?

Opublikowano: 19/09/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

DJ Pstyk zapowiedział przerwę od tworzenia nowych projektów rapowych. PstykRak 2, którego stworzenie przyklepane zostało w zeszły weekend, będzie ostatnim na jakiś czas projektem tego typu. Jednocześnie wrocławski producent zapowiedział na ten rok nowe solo producenckie i udostępnił instrumentale z PstyKidd’a i PstykRak’a.

Muzyka spod szyldu labelu TYLDA gości na naszym portalu bardzo często. Spora jej część to produkcje samego szefa wytwórni, DJ’a Pstyka. Trzeba przyznać, że wrocławski producent nie obija się i dość regularnie dostarcza nam nowe joint’y. Czy w końcu nastąpiło jednak zmęczenie materiału?

Dziś rano Pstyk zamieścił post, w którym poinformował słuchaczy, że w ubiegłą sobotę przyklepany został projekt PstykRak 2. Jednocześnie dodał, iż będzie to jego ostatni projekt rapowy na jakiś czas. Nie oznacza to jednak, że Pstyk pozwoli swojemu samplerowi zakurzyć się w tym czasie. W tym samym bowiem wpisie zaznaczył, że „Pstyk and his mysterious stories 2” ukaże się jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że pierwsza część tegoż projektu wyszła 3 lata temu pod szyldem Asfalt Records. Czy tak samo będzie tym razem?

Co więcej, w sieci wylądowały dziś instrumentale z PstyKidd „Treasure Chest” oraz PstykRak „Koszmarna wizja pamięci milionów”. Znaleźć można je na wszystkich platformach streaming’owych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: