Earl Sweatshirt + The Alchemist z „Voir Dire” dla wszystkich

Opublikowano: 19/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Earl Sweatshirt i The Alchemist przed miesiącem zaprezentowali „Voir Dire”. Nagrany wspólnie album, który w pierwotnej formie dostępny był jedynie na platformie NFT. Za niecały miesiąc jednak materiał ten, w zmienionej jednak formie, będzie już ogólnie dostępny. A informację tą przekazano wraz ze świeżym singlem „The Caliphate”.

„The Caliphate” bowiem, w którym to numerze duetowi Earl Sweatshirt + The Alchemist towarzyszy Vince Staples nie znalazł się na wydanym przed miesiącem albumie „Voir Dire”. Zaprezentowany wraz z teledyskiem kawałek stanowi jeden z trzech nowym numerów, które znajdą się na ogólnodostępnej wersji tego projektu. Kolejny, w którym także pojawia się Vince Staples oraz ten zatytułowany „Heat Check” nie zmieniają jednak znaczącą długości „Voir Dire”. Utwory bowiem weszły w miejsce innych, dostępnych jedynie na platformie Gala Music, gdzie Earl i Alan zamieścili pierwszą wersję wspólnego albumu.

„Voir Dire” promowane video singlem „The Caliphate” ukaże się natomiast 6 października. Album duetu Earl Sweatshirt + The Alchemist będzie tego dnia dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych, a z tracklistą tego wydawnictwa możecie zapoznać się poniżej.

Earl Sweatshirt + The Alchemist - VOIR DIRE

Earl Sweatshirt + The Alchemist – Voir Dire

 1. 100 High Street
 2. Vin Skully
 3. Sentry ft. Mike
 4. Heat Check
 5. Mancala ft. Vince Staples
 6. 27 Braids
 7. Mac Deuce
 8. Sirius Blac
 9. Dead Zone
 10. The Caliphate ft. Vince Staples
 11. Free the Ruler

(Fot. główna – kadr z video „The Caliphate”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: