„Ptaki lecą kluczem”, zwiastując wspólny album Kuby Knapa i Łysonżiego

Opublikowano: 20/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kuba Knap i Łysonżi łączą siły we wspólnym projekcie. Reprezentanci Aloha Entertainment i WCK nagrali wspólnie album, zatytułowany „Pobierz napisy”. Pierwszy promujący go klip, „Ptaki lecą kluczem”, z udziałem Resta Dixon 37 i DJ’a Chederaca, wylądował dziś w sieci.

Kuba Knap i Łysonżi Dżonson spotykali się już na wspólnych bitach kilkukrotnie. I nie ma się co dziwić, skoro ekipa Aloha Entertainment zawsze żyła z WCK w dobrych stosunkach. Czy ktoś się jednak spodziewał, że Knapior i Łysonżi nagrają wspólny album? Dziś już wiemy, że opcja ta była bardzo realna. Ba! Ziściła się, a dziś mamy przyjemność skosztować pierwszego owocu w/w duetu.

„Ptaki lecą kluczem” to pierwszy klip, zapowiadający „Pobierz napisy”. Knap i Łysonżi wjeżdżają mocno, bo na drillowym bicie, autorstwa 101 Decybeli. Jak się okazuje, na takim podkładzie wcale nie trzeba grozić komuś pobiciem czy chwalić się braniem narkotyków i stosunkiem z prostytutką. Co więcej, można na nim położyć wersy, zawierające bardziej ambitną myśl przewodnią. Toteż zrobili reprezentanci WCK i Alohy, zapraszając do współpracy Resta Dixon 37 oraz DJ’a Chederaca. Całość zobrazowana została klipem, stworzonym przez Dobrekino Studio.

I to obecnie wszystko, co wiemy o albumie „Pobierz napisy”. Więcej info na temat pełnokrwistego albumu Łysonżiego i Kuby Knapa powinno pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: