Quebo zdarł z siebie skórę

Opublikowano: 01/04/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Rozwiązanie zagadki, posłuchaj… Całość była performance’em i właśnie dziś, 1 kwietnia, czyli w prima aprilis, Quebonafide pozbył się atrybutów, które towarzyszyły mu przez ostatni czas. Ściągnął perukę, pozbył się charakterystycznej błękitnej polówki i zdarł z szyi sztuczną skórę zakrywającą tatuaże. Koniec przedstawienia.

To, że działania Quebonafide w ostatnim czasie były zaplanowaną akcją promocyjną, stało się jasne po krótkim czasie. Drastyczna zmiana wizerunku, zachowania, pojawienie się w programach telewizyjnych. Spierać można się natomiast o to, czy ów performance miał na celu jedynie kwestię promocyjną, czy również zwrócenie uwagi na kwestie głębsze.

„SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, czyli dzisiejszy, najnowszy singiel z „ROMANTIC PSYCHO”, przynosi nam nie tylko powrót do pierwotnego wizerunku Queby, ale także niemałą sensację w postaci uderzenia w Jakuba Żulczyka i Sebastiana Fabijańskiego. Obydwaj krytykowali twórczość rapera z Ciechanowa, jednak jak wiadomo, Fabijański jakiś czas temu chwycił za mikrofon i tu pojawia się ciekawe pytanie, czy zechce odpowiedzieć na zaczepkę. Quebonafide w najnowszym, wyprodukowanym przez Krime’a, singlu nawinął: „Słowo 'sukces’ sprawia, że chciałby cię zabić każdy / Raperzy rozumiem, ale ku*wa Fabijański?”. Wydaje się być to wystarczającym powodem do rozpoczęcia polemiki na bitach.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: