R.A. The Rugged Man i Immortal Technique pracują nad wspólnym materiałem?!

Opublikowano: 19/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Tak! I co więcej, być może nie będziemy musieli na ten album czekać równie długo jak na solowe dokonania zarówno R.A. The Rugged Mana jak i Immortal Technique’a! A to dlatego, że jak napisał na Tweeterze sam autor „Die, Rugged Man, Die” – „ludzie zbyt długo czekali na to collabo, jestem właśnie w studiu z Immortal Technique’iem!”

Powyższe słowa opatrzone zostało wspólnym zdjęciem obu raperów,  wiemy więc, że rzeczy faktycznie się dzieją.

Miejmy więc nadzieje, że na efekt współpracy R.A. The Rugged Mana i Immortal Technique faktycznie nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Nie da się jednak ukryć, że zarówno Rugged jak i Immortal zbyt pracowici jeżeli chodzi o muzykę to niestety nie są…
Ten pierwszy od rozpoczęcia swojej kariery, które datuje się na okolice roku 1992, wydał zaledwie dwa albumy: wspomniany oficjalny debiut „Die, Rugged Man, Die”, który światło dzienne ujrzał dopiero w 2004 roku oraz krążek „Legends Never Die” blisko dekadę później.

Immortal Technique rapowej branży objawił się w roku 2001 wydając album „Revolutionary Vol. 1″, który swojej kontynuacji doczekał się już dwa lata później. Trzeci, i jak dotąd ostatni długogrający materiał od reprezentanta Harlemu trafił do nas w 2008 roku pod postacią krążka ” The 3rd World”. Od bardzo długiego czasu zapowiada on swój nowy solową płytę zatytułowaną „The Middle Passage”. Album ukazać miał się już w zeszłym roku, jednakże wszelki słuch ponownie o tym wydawnictwie zaginął.

Pozostaje nam więc na ten moment przypomnieć sobie poprzednie dokonania R.A. The Rugged ManaImmortal Technique’a i czekać na efekt wspólnej studyjnej pracy tych dwóch lirycznych rzeźników.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: