R.A. The Rugged Man, Slug i Eamon w jednym numerze

Opublikowano: 25/03/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

R.A. The Rugged Man i Slug z Atmosphere swobodnie uznać można za jednym z najważniejszych undergroundowych raperów w Stanach. Zadziwiającym jest więc już sam fakt, że oboje spotkali się na jednym beacie dopiero. A żeby „Golden Oldies” było numerem jeszcze bardziej udanym, tym dwóm utalentowanym mc’s towarzyszy także śpiewający Eamon.

Opublikowany w dniu dzisiejszym singiel „Golden Oldies” zwiastuje album „All My Heroes Are Dead” – trzeci w karierze LP R.A. The Rugged Mana. Jak wspomnieliśmy na wstępie, ten wyprodukowany przez The KickDrums kawałek jest pierwszym wspólnym numerem R.A. Thorburna i
Sean Daley’a. Zaproszony także do utworu wokalista Eamon Doyle z gospodarzem ma już natomiast na swoim koncie wspólne nagrania i z autora dawnego hitu „Fuck It (I Don’t Want You Back)” stał się głównym autorem śpiewanym refrenów w kawałkach undergroundowych raperów. Więcej o samym zapowiedzianym na 17-go kwietnia najnowszym wydawnictwie R.A. The Rugged Mana dowiecie się z naszego wczorajszego wpisu traktującego o tej właśnie płycie.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: