Radar prezentuje klip do „Nad wyraz”

Opublikowano: 27/12/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po małym zamieszaniu z „Archetypem”, czyli pierwszym singlem promującym „Wulgarną Poezję”, Radar kontynuuje promocję swojego albumu. Przypomnijmy, że w/w numer w tajemniczych okolicznościach zniknął z kanału YouTube rapera, by po chwili doczekać się ponownego udostępnienia, ale już z kanału StoproRap, które to wyraziło zainteresowanie publikacją klipu na swoim kanale.

W zeszły piątek „Wulgarna Poezja” miała swoją oficjalną premierę. Całość materiału wylądowała na Spotify. Jeśli chodzi o YouTube, kolejne utwory dodawane będą na niego regularnie co tydzień. Przypomnijmy, że łącznie na „Wulgarnej Poezji” znalazło się 12 kawałków.

Wraz z premierą albumu, w sieci pojawił się też kolejny klip od Radara. Tym razem nie jest to jednak standardowy obrazek z nawijaniem zwrotek do kamery, a tak zwane, lyric video. W „Nad Wyraz” nawijane przez rapera wersy, wyświetlają się w towarzystwie animacji skrzętnie przygotowanych przez Michała Zięcika i Anetę Wróbel. Jak czytamy na fan page’u Radara, utwór ten jest jego faworytem z krążka i patrząc na liczne, błyskotliwe gierki słowne, nie dziwimy się, że Radek jest z niego wyjątkowo dumny.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: