„Solówka z Bogiem” Radara odbyła się wczoraj

Opublikowano: 20/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi album Radara, o kontrowersyjnym tytule, „Solówka z Bogiem” miał swoją premierę wczoraj. Materiał trafił w całości do cyfrowych serwisów streaming’owych, a na YouTube pojawił się singiel, „Androny”.

Kiedy Radar ogłosił tytuł swojej drugiej, solowej płyty, nasze źrenice się powiększyły. Oczywistym było, że materiał, zatytułowany „Solówka z Bogiem”, zaciekawi słuchaczy. Pytaniem pozostawało czy treść albumu okaże się równie interesująca, co jego tytuł. Odpowiedź nadeszła w zasadzie tego samego dnia, przy okazji intro, w którym Radar rozmawia ze stwórcą, a nam pozostało jedynie bujanie głową z aprobatą i czekanie na resztę numerów z tracklisty.

Wczoraj, po prawie 2 miesiącach promocji „Rozmowy z Bogiem” i 3 singlach z klipami, całość doczekała się swojej premiery. Materiał pojawił się na cyfrowych platformach streaming’owych, a my w końcu możemy sprawdzić go od deski do deski. Przy okazji, na kanale YouTube Radar Oficjalnie wylądował numer, „Androny”, na bicie SARNVLI, a kolejne będą tam systematycznie dodawane.

W dniu premiery swojego drugiego solo, Radar skierował parę słów do swoich słuchaczy:

„Pracowałem nad tą płytą ponad rok i ogromnie się cieszę że wreszcie mogłem ją wam odsłonić, a wszystko udało się podpinać tak, żeby przekazana została w wasze ręce w jak najlepszej wersji. Teraz standardowo króciutka przerwa żeby głowa ochłonęła, ale jak zawsze, wrócę mordeczki! Dziękuję wszystkim którzy zamówili krążek, dziękuję wszystkim którzy pomogli w tworzeniu tego projektu, dziękuję wszystkim za kozacki feedback. Hip hop z wami, wielkie Yo!”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: