RakRaczej pierwszym gościem na nowym albumie Temzkiego

Opublikowano: 11/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Temzki wypuścił dziś pierwszy singiel ze swojego najnowszego albumu. Gościnnie rapuje w nim RakRaczej. Premiera „Alert EP” planowana jest na początek przyszłego roku i pojawi się ono również w formie fizycznej.

Temzkiego znamy, szanujemy i słuchać lubimy. Nie bez powodu polecaliśmy Wam jego „Alchemię słowa”, nagraną z Madą, czy „Renesans”. Bardzo cieszy nas więc, że hip-hopowiec z Ursynowa nie zatrzymuje się i działa dalej. A jeśli jeszcze nie wiecie, to spieszymy z informacją, że w ubiegły piątek premiery doczekał się pierwszy singiel, zapowiadający nowy album Temzkiego.

Materiał nosi nazwę „Alert EP”. Jego nazwa zdradza nam, że będzie on trwał poniżej 30 minut. Wśród ogłoszonych gości znaleźli się RakRaczej, Bartek Koko, LJ Karwel, Mada, Pękaty, Grubas WZW, Kościey, Prykson Fisk oraz Sensi. Pierwszy singiel, zatytułowany „C.S.B.” to współpraca Temzkiego z RakRaczejem. Tytułowy akronim rozwija się w pytanie, czego się boisz?

Premiera albumu Temzkiego „Alert EP” zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Preorder fizycznego wydania zamówisz, wysyłając maila na: generalnietemzki@o2.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: