Ras Kass jednym z gości na mixtape 7 Dj Decksa!

Opublikowano: 14/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Wraz z początkiem czerwca Dj Decks będzie świętować rocznice premiery szóstej części serii swoich mixtape`ów, na której pojawiły się jak zwykle osobistości z samej topki polskiej sceny.

Nie minęło wiele czasu od momentu ukazania się materiału na sklepowych pólkach, a Decks ogłosił datę kolejnej, siódmej odsłony swojego projektu, która przypadnie na dzień 9 października 2020r. Zapowiada się, iż tym razem grono zaproszonych gości zdecydowanie sięgnie dużo szerzej, niż wyłącznie na lokalne podwórko. Dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, że pierwszą personą, jaka zasili wydawnictwo będzie reprezentant Los Angeles Mr Caponee, natomiast w dniu dzisiejszym Darek odsłonił kolejną kartę w talii, przedstawiając drugiego gościa, również reprezentującego zachodnie wybrzeże, jakim będzie Ras Kass!

Co prawda na premierą przyjdzie nam czekać jeszcze spory okres czasu, jednak jeśli dalsza odsłona tracklisty okaże się równie soczysta jak na starcie, zapowiada się album, którego grzechem będzie nie dołożenie do swojej domowej płytoteki. Przy okazji przypominamy że Ras w tym roku wystąpi w naszym kraju, aż na pięciu koncertach, o czym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych wpisów. Wszystkich oczywiście zachęcamy, aby tłumnie pojawili się na tych imprezach

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: