Remedy nareszcie spotka się z Wu-Tang Clan

Opublikowano: 24/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Remedy to producent i raper zrzeszony z Wu-Tang Clanem już od lat 90-tych. Po blisko dwudziestoletniej współpracy z poszczególnymi, lirycznymi wojownikami Shaolin przyszedł nareszcie na album zatytułowany „Remedy Meets Wu-Tang Clan”. I właśnie otrzymaliśmy singiel to wydawnictwo zwiastujący.

Również pochodzący ze Staten Island Remedy do Clanu dostał się dzięki znajomości z Method Manem, Raekwonem i Inspectack Deckiem wyniesionej jeszcze ze zlokalizowanej w tej samej dzielnicy Nowego Jorku New Dorp High School. Rozgłos zyskał natomiast jako pierwszy biały w licznych szeregach Wu-Affiliates. A także pierwszy raper żydowskiego pochodzenia związany z Wu-Tang Clanem.

Remedy oprócz wydania solowych albumów „The Genuine Article”, „Code Red” oraz „It All Comes Down to This” pełnił także rolę producenta wykonawczego takich płyt jak „Manifesto” i „The 9th Chamber” Inspektah Decka, „The Struggle” Cappadonny, kompilacji „Wu-Tang Killa Bees: Return Of The Swarm” oraz „Ghostface Killahs’” Ghostface’a. Po dwóch dekadach współpracy przyszedł natomiast czas, by Remedy wydał album nagrany już przy ścisłej współpracy z całym legendarnym Wu-Tang Clanem.

„Remedy Meets Wu-Tang” składać będzie się kawałków, w których nagraniu udział wzięli prawie wszyscy żyjący twórcy Wu-Tang Clanu. Z podstawowego składu na spotkaniu z Remedy nie stawili się niestety Raekwon i GZA. Z kolei obecni na tej płycie, czyli Ghostface Killah, Inspectah Deck, RZA, Cappadonna, Masta Killa, Method Man oraz RZA tylko jeden numer z myślą o tym projekcie nagrali, prawie, w komplecie. W pozostałych z kolei pojawiają się już osobno. Kawałki autorów kultowego „Enter The Wu-Tang” uzupełniono natomiast obecnością innych raperów zrzeszonych pod znakiem Wu-Tang. I nie tylko. Bowiem oprócz Solomon Childsa, Streetlifa, Shyheima i Killah Priesta gościnnie pojawia się również Conway the Machine.

Najnowszym singlem zapowiadającym „Remedy Meets Wu-Tang” jest kawałek „Crazy 8’s”, w którym sławnym twórcom Wu-Tang Clanu towarzyszą również Solomon Childs i Streetlife. Wcześniej natomiast ukazał się numer „The Pulpit”, w którego nagraniu udział z kolei, obok Cappy i Ghosta, wziął wspomniany reprezentant Griselda Records. Pierwszym natomiast singlem zwiastującym to wydawnictwo był poparty teledyskiem numer „Death Defying”, który wspólnie nagrali Remedy i Inspectah Deck.

Album „Remedy Meets Wu-Tang” w całości ukaże się z kolei 26-go listopada, czyli już w najbliższy piątek! Dokładną rozpiskę spotkania Remedy’ego z Wu-Tang Clanem znajdziecie poniżej, w postaci tracklisty nadchodzącej płyty.

blenderrap-Remedy-Meets-Wu-Tang-Clan-album-cover-art

Remedy – „Remedy Meets Wu-Tang”

1. Modern Day Miracle (Ft. Ghostface Killah)
2. Death Defying (Ft. Inspectah Deck)
3. Sparrow
4. The Pulpit (Ft. Cappadonna, Conway the Machine & Ghostface Killah)
5. Crazy 8’s (Ft. Cappadonna, Ghostface Killah, Inspectah Deck, Masta Killa, Method Man, Solomon Childs & Streetlife)
6. Supreme Intellect (Ft. RZA)
7. To Say The Least
8. Greatness – The Kila Bee Legacy (Ft. Solomon Childs & Trife Diesel)
9. The Recipe (Ft. Cappadonna & Method Man)
10. The Art Basel (Ft. Ghostface Killah & Shyheim)
11. Calculated Risk
12. Killa Bee Invasion (Ft. Cappadonna & Solomon Childs)
13. Noir Story by Killah Priest

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: