Respo, Knaps i Mario Kontrargument są „Bipolar”?

Opublikowano: 07/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Materiał zapowiedziany był już dawno, przez co apetyt słuchaczy zdążył się nieźle zaostrzyć. Dziś czas na pierwsze danie, bowiem Respo, Knaps i Mario Kontrargument udostępnili pierwszy singiel ze wspólnego „Pachnidło EP”.

„Pachnidło EP” zapowiadane było już sporo czasu temu. Respo i Knaps, czyli reprezentanci Upojeni Label, zaprosili do współpracy Mario Kontrargumenta i wspólnie stworzyli materiał, który niczym dobre wino musiał przeleżakować, nim został dopuszczony do degustacji. Dzień ten w końcu nadszedł.

Na pierwszy ogień zaserwowany został słuchaczom numer, „Bipolar”. Jak nietrudno się domyślić, chodzi o zespół zaburzeń psychicznych, który w naszych czasach jest coraz bardziej powszechny. W klipie, autorstwa ESTE, Knaps i Respo pokazani są w dwóch wersjach – czarnej i białej – symbolizującej odpowiednio stany euforyczne oraz depresyjne. Całość, położona na banger’owym bicie Maria, jest idealnym przykładem na to, jak robić rap z nowoczesnym sznytem, nie tracąc przy tym na treści i dobrym smaku.

Dokładna data ani tracklista epki nie została jeszcze podana. Wiemy jedynie, że „Pachnidło EP” będzie miało swoją premierę jeszcze w tym roku i ukaże się zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: