„Ricardo” nadchodzi! Peja zaprezentował pierwszy singiel

Opublikowano: 07/05/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Ricardo”, czyli nowa solówka Peji, ukaże się już w tym miesiącu! Na dwa tygodnie przed planowaną premierą, Rychu zaprezentował natomiast tytułowy, a zarazem pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo.

O albumie „Ricardo” głośno zrobiło się jeszcze zimą. Wówczas to Peja zapowiedział nowe wydawnictwo, które w pierwotnym zamyślę miało być jedynie epką. Rychu rozkręcił się jednak dość mocno z nagrywaniem nowego materiału, i po jakimś czasie dowiedzieliśmy się, że „Ricardo” będzie jednak pełnoprawną, długogrającą płytą. Za której produkcją w całości stoi Magiera. W kolejnych tygodniach dowiedzieliśmy się z kolei, z jakimi raperami Peja postanowił podzielić beaty przygotowane przez Wrocławianina. Tym sposobem, dowiedzieliśmy się, że gospodarz „Ricardo” na wspólne numery zaprosił, między innymi, Sokoła, Pezeta, donGURALesko, Kaza Bałagane, HAŁASTRE, VNM’a i jeszcze kilku innych raperów. W międzyczasie poznański MC dzielił się ze słuchaczami kolejnymi informacjami ze studia, w którym powstaje „Ricardo”. Pierwszy singiel i klip zwiastujący nowy album Peja zaprezentował jednak dopiero w dniu dzisiejszym.

Na pierwszy ogień poszedł natomiast, a jakże, sam „Ricardo”. Tytułowy numer z nadchodzącego albumu jest zarazem pierwszym kawałkiem z tej nowej płyty Peji, który jest nam dane usłyszeć. I warto się dobrze wsłuchać! Nawet trzeba. Rychu dosadnie wypowiada się o poziomie jaki prezentują obecnie inni raperzy, w większości z młodego pokolenia. Dostaje się również, między innymi, Donatowi… Za co? Posłuchajcie „Ricardo”! Realizacją teledysku i montażem zajął się z kolei Igor Wojtkowiak. Wszystkie natomiast ujawnione do tej pory informacje o albumie „Ricardo”, który w dwóch wersjach, ukażę się 21. maja, znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: