Royce Da 5’9 wspiera Courtney Bella w singlu „Westside”

Opublikowano: 28/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Royce Da 5’9, który ostatni studyjny album wydał prawie cztery lata temu pojawił się właśnie gościnnie w singlu dopiero zyskującego rozpoznawalność, a także reprezentującego Motor City, Courtney Bella. Raperzy z Detroit nagrali wspólnie numer „Westside”, poświęcony jednej z dzielnic tego miasta, a zaprezentowany wraz z teledyskiem osadzonym w Matrixie.

Courtney Bell przygotowuje się obecnie do wydania trzeciego albumu, a zarazem pierwszego od czterech lat albumu. Autorowi „10 Commandments” z 2018 oraz „Poverty Stricken” z 2020 pomaga w tym dość mocno Royce Da 5’9. Pełniąc rolę producenta wykonawczego materiału zatytułowanego „Microdose”. A także udzielając się w głównym singlu zwiastującym nadchodzące wydawnictwo. Zaprezentowanemu w miniony piątek numerowi pt. „Westside” towarzyszy z kolei teledysk stanowiący follow-up do filmu „Matrix”. Royce, będący dla Courtney’a mentorem także na drodze kariery muzycznej, w klipie wcielił się, rzecz jasna, w rolę Morfeusza. A co tym idzie, gospodarz kawałka nawiązuje do postaci Neo.

„Microdose” premierę zaliczy natomiast 22 marca. Na albumie Courtney Bella, oprócz Nickel Nine’a gościnnie udzieli się także, m.in., Symba, Skilla Baby, Black Thought oraz Conway the Machine.

(Fot. główna – kadr video „Westside”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: