Rusza ostatnia europejska trasa koncertowa The Game’a

Opublikowano: 28/01/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Złote i platynowe płyty, nominacje do Grammy, kilka pozycji nr 1 na liście Billboardu – to tylko część dorobku The Game’a. Protegowany Dr’a Dre; autorów międzynarodowych hitów „How We Do”, „Hate It or Love It” czy „100” wypuścił 29 listopada swój pożegnalny album. W ślad za płytą „Born2Rap” reprezentant Los Angeles ruszy w trasę koncertową, podsumowującą jego artystyczny dorobek!

Dokładnie 30-go stycznia rozpocznie się koncertowe tournee The Game po Europie. Pierwszy występ na trasie Born2Rap odbędzie się w Manchesterze. Do Warszawy pochodzący z Compton raper przyjedzie dokładnie za miesiąc. 28 lutego 2020 roku w warszawskiej Progresji będziemy mieli okazję wznieść w górę czerwone bandany i podziękować za rap, który bez The Game’a z całą pewnością dla wielu z nas miałby dużo mniejsze znaczenie. Harmonogram Born2Rap Tour prezentuje się następująco; poniżej natomiast znajdziecie szczegóły koncertu The Game’a w Warszawie.

the_game_born2rap_europe_tour-poster

The Game @Warszawa, Progresja

28.02.2020 / godzina: 20:00 – 23:30
Klub Progresja / Warszawa, ul. Fort Wola 22
Bilety: od 160 PLN dostępne na: www.goingapp.pl, www.eventim.pl, https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/311/the-game oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

The-Game-Warszawa-Progresja-28.02.2020-plakat
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: