The Game, Big Hit i Hit-Boy wypuścili wspólny album

Opublikowano: 03/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Noworoczną niespodziankę sprawili słuchaczom The Game i Big Hit, a także Hit-Boy, wypuszczając wspólnie nagrany album. „Paisley Dreams” ukazało się 1 stycznia, a premierę płyty zasygnalizowano także poprzez wypuszczenie teledysku do numeru tytułowego.

The Game i Big Hit nagrali w duecie album, za którego brzmienie odpowiada Hit-Boy, a następnie, jako noworoczną niespodziankę, materiał zatytułowany „Paisley Dreams”, wypuścili do sieci. Złożonego z dziewięciu kawałków EP nie zapowiedziano wcześniej, gdyż Jayceon Taylor i The Hits żadnego projektu nie planowali. Panowie spotkali się razem, aby nagrać bowiem tylko jeden numer. Sesja nagraniowa przedłużyła się jednak do kilku godzin, w czasie których utworów powstało znacznie więcej. Co z kolei w efekcie przekuło się w wydany 1 stycznia album „Paisley Dreams”. Dzień później natomiast ukazał się, łączący numery „Paisley Dreams” i „P Fiction”, teledysk promujący EP, pod którym wspólnie podpisują się The Game, Big Hit i Hit-Boy.

„Trzy dni temu zatrzymałem się u Hit-Boy’a i Big Hit’a, żeby nagrać 1 numer… . Zostałem na kilka godzin i tego wieczoru nagraliśmy taśmę z 9 utworami.
Nie jestem tutaj, aby prosić Cię o streaming lub pobranie tego. Jestem tylko mężczyzną, który opowiada swoim fanom historię z ostatniej nocy i tej poprzedni”.

– The Game

„Game zatrzymał się u mnie i Big Hit’a cztery dni temu i pomyślałem, że może poprosimy go, aby wziął udział w remiksie „Bang Freestyle” lub czymś na MOST. Ale zamiast tego został z nami na resztę wieczoru i nagraliśmy album składający się z 9 utworów”.

– Hit-Boy

The Game & Big Hit - Paisley Dreams - album cover art

The Game & Big Hit – Paisley Dreams

  1. Backfade
  2. Paisley Dreams
  3. P Fiction (feat. Hit-Boy)
  4. Bang Freestyle
  5. Cutthroat (feat. Tee FLii)
  6. The Game Won’t Stop
  7. Crisis (feat. Dom Kennedy)
  8. Happy Ru Year
  9. Body for Body

(Fot. główna – kadr z video „Paisley Dreams / P Fiction”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: