Ruszył preorder solowego albumu Kosiego

Opublikowano: 27/01/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Długo wyczekiwane solo Kosiego stało się faktem. Warszawski hip-hopowiec, w pełnym tego słowa znaczeniu, jak dotąd nagrywał jedynie w ramach JWP oraz pojawiał się gościnnie na projektach innych składów i raperów. Fani Jaśnie Wielmożnych Panów byli więc zachwyceni, kiedy w grudniu zeszłego roku w sieci pojawił się numer „IS.OK 2021”, zapowiadający solowy materiał od Kosiego. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy kolejnego singla oraz informacji o dacie premiery albumu i w końcu się doczekaliśmy.

Album Kosiego nosi nazwę „IS.OK LTD”, a jego premiera zaplanowana została na 16-go kwietnia. Jak już wcześniej wiedzieliśmy, płyta wydana zostanie pod szyldem Def Jam Recordings Poland. Wydawnictwu towarzyszy unikalny merch, który zamówić można w komplecie z CD. Specjalnie na tę okazję powstały bluzy oraz t-shirty w różnych opcjach kolorystycznych ze wzorem stworzonym przez Kosiego, drippery oraz pocztówki z pracami rapera i writera. Jak czytamy na stronie polskiego oddziału Def Jam Recordings, do wydania preorderowego dołączane będą też inne dodatki.

Tajemnicą pozostaje nadal tracklista „IS.OK LTD”. Możemy więc na chwilę obecną jedynie spekulować, kto pojawi się na albumie gościnnie i kto wyprodukował numery z płyty. Co do klimatu krążka, rąbka tajemnicy uchyla wydawca materiału: „Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata mówi „IS.OK”, co nie oznacza, że album, to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie”.

Kosi-JWP-IS.OK-okładka

Dziś na kanale JWP Crew pojawił się także drugi singiel z nadchodzącego albumu KosiegoJWP. Numer „IS.OK” wyprodukowany został przez ceniony na naszej scenie duet The Returners i jak zwykle chłopaki odwalili kawał dobrej roboty. Brudny, będący połączeniem starego i nowego brzmienia bit idealnie skleja się z uliczną nawijką Kosiora. Słowa uznania należą się również Alex Pak i Eugenowi Demchenko za stworzenie pasującego do reszty obrazka z klimatycznymi analogowymi wstawkami.

Preorder albumu „IS.OK LTD”, pierwszego solowego wydawnictwa od KosiegoJWP, zamówić możecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: