Ry23 i Live Session Band wyprawiają pogrzeb hip-hopowi

Opublikowano: 29/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Echa Neo Soul / Hip- Hop Live Session Vol. 7 nie milkną. Wczoraj w sieci pojawiło się nagranie numeru, „Mam złą wiadomość”, który podczas zeszłej edycji imprezy Ry23 wykonał razem z Live Session Band.

Najnowsza, siódma edycja imprezy z cyklu Neo Soul / Hip- Hop Live Session odbyła się w lutym. Na scenie klubu 2progi, Live Session Band przecięło się z duetem RR Brygada, prezentując numery składu w nowych aranżacjach. Ci którzy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu, poczuli na własnej skórze emocje i wyjątkowość skrzyżowania live band’u i rapu. Ci których podczas Neo Soul / Hip- Hop Live Session Vol. 7 zabrakło, mają czego żałować.

Wczoraj w sieci pojawiło się nagranie numeru Ry23, „Mam złą wiadomość”, który poznański raper wykonał przy akompaniamencie żywych instrumentów. Jest to więc świetna okazja żeby raz jeszcze poczuć atmosferę koncertu lub sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi z cyklem Neo Soul / Hip- Hop Live Session, jeśli ktoś nie zetknął się z nim do tej pory. Utwór Ramony był przejmujący już w oryginale, natomiast wyprawienie hip-hopowi pogrzebu z żywym werblem w tle dodało mu nowego, jeszcze poważniejszego wydźwięku.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: