RY23 ogłasza swoje plany wydawnicze aż do zakończenia kariery

Opublikowano: 07/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

A karierę poznański MC ma plan zakończyć w momencie osiągnięcia 40. roku życia, czyli już za trzy lata, niestety! W krótkim video RY23 oprócz zamiarów zakończenia przygody z rapem zdradził nam również jakie wydawnictwa z jego ksywą na okładce ukażą się do tego czasu. A będzie ich kilka, na szczęście!

Pierwsze z nich do sprzedaży trafi już 10 lutego! Będzie to krążek zatytułowany „RY! Dograsz się?” stanowiący kompilacje „featów” popełnionych przez Ramone. Będzie to limitowane do zaledwie 1000 sztuk wydawnictwo, na którym znajdziemy 23 (podobno przypadek) numery, które RY23 nagrał wraz z innymi raperami oraz jeden niepublikowany dotąd kawałek.
Następnym wydawnictwem jakiego możemy spodziewać się od RY jest kolejny i zarazem ostatni album RR Brygady, czyli tworzonego już od kilkunastu lat wraz z Rafim duetu.
Jako kolejne Ramona wymienił materiał jaki nagrywa on obecnie wraz z dwoma innymi osobami, których ksywy na tą chwilę pozostają owiane tajemnicą. I tutaj bardzo ciekawi jesteśmy kto w tym projekcie bierze udział. Na pewno nie jest to długoletni kompan Ramony Kowall.
Z nim bowiem RY23 nagrał już dwa lata temu materiał zatytułowany „Łykendówka”, który wreszcie powinien do nas trafić. I również został wymieniony w wydawnictwach jakie Ramona ma zamiar wydać przed wybiciem czterdziestego roku życia.
Jako ostatnie wydawnictwo, na którego okładce widnieć będzie ksywa RY23  poznański raper wymienia swój 6. album solowy, którym zamierza on zakończyć swoją karierę. Krążek ten planowany jest dopiero na rok 2021, ale już wiemy, że każdego 23. dnia miesiąca tegoż roku otrzymywać będziemy kolejny numer z tego albumu. Dokładnie tak samo jak miało to miejsce przy ostatnim jak dotąd albumie RY23 pt. „Czas Zmian”.

Wszystkie powyższe informacje RY23 przedstawił w poniższym video, które przed dwoma dniami trafiło na jego kanał YouTube.

A my przypominamy ubiegłoroczny album RY23, którego odsłuch jest tym atrakcyjniejszy, że do każdego numeru na płycie zrealizowany został klip.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: