Ryfa Ri & Antiquant pokazują czym jest „Antybragga”

Opublikowano: 08/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ryfa Ri & Antiquant zapowiadają wspólnie nagrany album. Duet pozwolił sobie na wiele, będzie trochę elektronicznie i trochę eksperymentalnie. Stąd też tytuł „Hold Space”. Pierwszym natomiast zwiastunem tego materiału jest „Antybragga”.

„Hold Space” stanowić będzie piąty solowy album Ryfy Ri. Reprezentantka WCK przy projekcie tym łączy siły z Antiquantem, świeżym producentem z Zielonej Góry. Połączenie to zaowocowało pulsującą całością stworzoną z głębokich bitów Antiego i introspekcyjnych, pozawijanych wersów Ri, skondensowaną w czternastu utworach. Pod względem muzycznym natomiast, tym razem ma być elektronicznie i eksperymentalnie. A jak sam tytuł wskazuje, jest tu miejsce na wiele.

„Album zadowoli gusta słuchaczy, którzy spodziewają się po Ri albumu muzycznie i treściowo konceptualnego, całościowego, spójnego wrażeniowo. Nie brakuje też zaskoczeń, sprawdźcie sami. Jest tu trochę relaksu i kąpieli w pianie, ale są też trącące rdzą perony nocą i zwykłe dobre szponty. Jak zwykle u Antiego dużo dobrych grooves, a u Ryfy – rhymes”

– oficjalny opis albumu „Hold Space”

Ryfa Ri & Antiquant wspólnie przygotowany album „Hold Space” zapowiadają singlem „Antybragga”, w którym gościnnie, jak i kilku innych, udzielił się DJ Lem. W gronie zaproszonych przez Ri i Antiego znaleźli się także Paulina Przybysz, kompan Ryfy ze składu, Mada oraz Panama, partner raperki z zespołu Elo Polo, na „Hold Space” dogrywające partię gitary w pełnym wzruszenia utworze „Szklany Dom”. Samą premierę płyty duetu Ryfa Ri & Antiquant zaplanowano na 6 grudnia, a preorder wydawnictwa już teraz dostępny jest na stronie www.wck47.com.

RYFA RI X ANTIQUANT – HOLD SPACE - okładka
RYFA RI X ANTIQUANT – HOLD SPACE - TRACKLISTA

Ryfa Ri & Antiquant – Hold Space

01. OŁÓW (INTRO)
02. STYKS
03. I SEE YALL feat. DJ Lem
04. ERROR
05. ANTYBRAGGA feat. DJ Lem
06. SZKLANE DOMY feat. Panama
07. ZERO
08. KINDA LOW (INTERLUDE)
09. ŻYCIE SZYTE RĘCZNIE
10. Z KIMŚ
11. RDZA feat. Mada, DJ Lem
12. HHDANCE feat. DJ Lem
13. PIMP WALK feat. Paulina Przybysz
14. HOLD SPACE

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: