Sarius zapowiada „Antihype 2” pierwszym singlem

Opublikowano: 06/04/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W tym roku minął już dwa lata od kiedy nastał „Pierwszy dzień po końcu świata”. Czas zatem najwyższy na nowy album od Sariusa.

Pierwszą informację na temat nowej solówki Mariusza Gollinga otrzymaliśmy jeszcze w ubiegłym tygodniu. Wtedy też wystartował preorder wydawnictwa zatytułowanego „Antihype 2”. Wielu jednak w dokonanej 1. kwietnia zapowiedzi doszukiwało się prima aprilisowego żartu ze strony Sariusa. Oprócz samej daty wprowadzenia albumu do przedsprzedaży, wpływ na to miała również sama, skrajnie pastelowa, różowa i cukierkowa otoczka, wraz z utrzymaną w tym samym kiczowatym tonie okładką „Antihype 2”.

Sarius-Antihype-2

Preorder jednak w następnym dniu dostępny był dalej, i nic się dowcipem jednak nie okazało. A żeby już dobitniej zasygnalizować premierę nowej płyty, Sarius wypuścił właśnie pierwszy zwiastujący ją singiel. Jest to wyprodukowany przez Atutowego utwór „Biały Lew” wraz z teledyskiem autorstwa keelee. I już pierwszy singiel zapowiadający „Antihype 2”, wraz z obrazującym go klipem, nic już z kiczowatą różowatością, która tak mocno dała nam po oczach przed tygodniem, wspólnego nie ma!

Skończenie z tym fake’owym różem zapowiedział również sam Sarius. W zamieszczonym na Facebooku wpisie rzeczowo wyjaśnił, że okładka była jedynie żartem.

„Jeżeli myśleliście, ze będzie różowo i słodko, to przepraszam, ale dobrze już wiecie, że lubię sprawiać niespodzianki. Okładka, która tak Was zdziwiła, będzie dostępna w kolekcjonerskim wydaniu jako obwoluta. Pod nią znajdziecie właściwy cover, który myślę, że zdecydowanie lepiej oddaje moje podejście. Co zrobicie ze słodką okładką – to Wasza sprawa. Nic nie sugeruję, ale obejrzyjcie klip i zobaczcie, co zrobiłem z nią ja”.

– napisał na profilu Facebook Sarius.

Poniżej sprawdzić możecie jak prezentuje się faktyczny cover art albumu „Antihype 2”, którego preorder trwa na stronie www.antihype.pl.

Sarius-Antihype-2-deluxe
Sarius-Antihype-2

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: