ScHoolboy Q, Conway & Westside Gunn gościnnie u Alchemista

Opublikowano: 25/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Daniel Alan Maman, producent z Kalifornii, szerzej znany jako The Alchemist obchodzi w dniu dzisiejszym 41. urodziny. I zrobił sobie z tej okazji okazji bardzo ładny prezent. W sieci ukazały się dwa numery, do których zaproszenie przyjęli ScHoolboy Q, Conway & Westside Gunn.

I co więcej, dodatkowo zostaną wydane, jak to bardzo często ma miejsce w Stanach przy okazji pojedynczych undergroundowych projektów, na dwunastocalowym winylu. Na stronie A znajdzie się numer „Fork In The Pot” nagrany przez całą trójkę wyżej wymienionych raperów wraz z wersją instrumentalną. Na stronie B natomiast wytłoczony zostanie kawałek „94′ Ghost Shit”, w którym słyszymy już tylko Conwaya i Gunna. I jeśli Wy też chcecie zrobić prezent Mudfootowi, no i sobie przy okazji, to winyl zakupić możecie na tej stronie. Premiera już 2 listopada! Wszystkiego najlepszego Alchemist!

Jak wspomnieliśmy na wstępie, zarówno „Fork In The Pot” jak i „94′ Ghost Shit”  już dzisiaj ukazały się w sieci. Ten pierwszy dodatkowo zobrazowany video mash-upem, za który odpowiada stary kompan Step Brothers Jason Goldwatch.

The Alchemist – Fork In The Pot / 94′ Ghost Shit 12″ Vinyl

SIDE A
1. „Fork In The Pot” feat Conway, Westside Gunn & Schoolboy Q
2. „Fork In The Pot” Instrumental
SIDE B
1. „94′ Ghost Shit” feat Conway & Westside Gunn
2. „94′ Ghost Shit” Insreumental

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: