Shellerini ujawnia tracklistę albumu „Alma Mater”

Opublikowano: 30/09/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na niewiele ponad tydzień przed premierą swojego najnowszego albumu Shellerini ujawnił, owianą dotąd tajemnicą, tracklistę albumu „Alma Mater”. Wraz z tytułami wszystkich 12. numerów jakie znajdziemy na płycie dowiedzieliśmy się także kto dostarczył beaty reprezentantowi WSRH i kogo Sheller zaprosił do nagrania wspólnego kawałka.

Jednym z bardziej rzucających się w oczy „featów” na „Alma Mater” jest z pewnością track zatytułowany „Restart”, który Gawrosz nagrał w towarzystwie Palucha i Sariusa, a za produkcję którego odpowiedzialny jest Gibbs, i w którym najprawdopodobniej Gibbsa również usłyszymy. Jak zdążyliśmy się również dowiedzieć, do numeru zrealizowany został również teledysk, którego premiera przewidziana została na najbliższą środę.

Pozostałe gościnne zwrotki, są już całkowicie poznańskie – w numerze „Dom Zły” usłyszymy Koniego i Kaczora, a „Spokój” swoimi rymami urozmaicił donGURALesko. Na liście producentów trzeciego solowego albumu Shellera znaleźli sie natomiast The Returners, Ceha, soSpecial, Lenzy, !kos i Soulpete, a oprawę dj’ską zapewnili, oprócz wspomnianych Returnersów, także DJ Flip, DJ Creon i DJ Decks. Premiera „Alma Mater” już 10 października. Wydawnictwo znajdziecie na vulgarus.pl.

Shellerini-Alma-Materk-okładka

Shellerini – Alma Mater

1. Nic Nowego prod. i gramofony The Returners
2. Telstar prod. Ceha
3. Na Pewno prod. i gramofony The Returners
4. Apolinary Baj prod. Ceha, gramofony DJ Flip
5. Od Kuchni
prod. soSpecial
6. Restart
feat. Paluch, Sarius, Gibbs, prod. Gibbs
7. Czarne Słońce
 prod. i gramofony The Returners
8. Mur i Beton
prod. Lenzy, gramofony DJ Flip
9. Byle Gdzie
prod. !kos, gramofony DJ Creon
10. Dom Zły
feat. Koni, Kaczor, prod. i gramofony The Returners
11. Krakatau
prod. Soulpete, gramofony DJ Decks
12. Spokój
feat. donGURALesko prod. i gramofony The Returners

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: