Sitek reinterpretuje „Mogę Wszystko” Sokoła – numer z klipem już jest

Opublikowano: 03/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Przyszedł czas na drugą odsłonę „Projektu Tymczasem” marki EB. Po premierze numeru „Chcemy Być Wyżej” Sokoła przyszedł czas na rewanż i przedstawienie jednego z numerów założyciela WWO w interpretacji Sitka. Wrocławski raper na warsztat wziął numer „Mogę Wszystko” z krążka „Witam was w rzeczywistości”.

Podobnie jak w przypadku nowej wersji „Chcemy Być Wyżej”, za warstwę muzyczną „Mogę Wszystko”, w wykonaniu Sitka, odpowiada Zeppy Zap, a scratche i cuty dołożył DJ Steez. Nowe brzmienie oraz tekst i nawijka Sitka wynoszą ten numer na zupełnie inny poziom, ale znajdziemy w nim także nawiązania do utworu oryginalnie nagranego przez Sokoła. Całości towarzyszy klip w reżyserii Tomasza Knittela, a za realizację którego odpowiada Papaya Films.

„Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. W ramach projektu pionierzy rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. A jeśli zastanawia Was jak wyglądała praca nad nową wersją „Mogę Wszystko” to zachęcamy Was od obejrzenia poniższego video.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: