Skrubol i JupiJej wypuścili swój mixtape

Opublikowano: 13/08/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ciekawa akcja promocyjna ze sprzedażą auta w tle, mocne single i spora ciekawość, co kryje reszta mixtape’u. Od wczoraj jednak wszystko jest jasne, bo mixtape „Sprzedam Merca” Skrubola i JupiJeja miał swoją premierę.

Mixtape Braci G to jeden z ciekawszych materiałów tego roku. Przede wszystkim przez unikatowy obecnie, hip-hopowy vibe, którym całe WCK wręcz kipi. Poza tym, mixtape’owi towarzyszyła niecodzienna akcja promocyjna ze sprzedażą Mercedesa z albumem w odtwarzaczu CD. Trzeba przyznać, że ciekawość reszty materiału rosła z singla na singiel. W końcu spekulacje można odłożyć na bok, bo wczoraj „Sprzedam Merca” mixtape miał swoją premierę.

Przypomnijmy, że mixtape Skrubola i JupiJeja promowały 4 single z klipami – „Dwie Wieże” z DJ’em Gramem, „Baza NASY” z Hamer Kotem i Kubą Knapem, „Polska gola!” z DJ’em Owatem i ponownie Knapem oraz „Hip-Hop 2021′”. Łącznie album liczy 13 numerów, a wśród gości, poza wyżej wymienionymi, znaleźli się członkowie ekip WCK oraz Undadasea. Jeśli zaś chodzi o bity, dostarczyli je, m.in. Amatovsky, Miły ATZ i Odme. Całość wylądowała wczoraj w serwisach streamingowych.

Aha, ogłoszenie cały czas wisi, więc Mercedes jest cały czas do zgarnięcia. Obejrzeć można go tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: