Skrubol, JupiJej i Kuba Knap krzyczą: „Polska gola!”

Opublikowano: 09/08/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejne karty z mixtape’u „Sprzedam Merca” odsłonięte. Skrubol i JupiJej ponownie rapują w towarzystwie Kuby Knapa i składają hołd polskim sportowcom.

Już 2 września polska reprezentacja w piłkę nożną zmierzy się z Albanią w pierwszy meczu drugiej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Kiedyś biało-czerwonych do boju zagrzewał Marek Torzewski, ale czas na zmianę repertuaru. Skrubol & Jupijej postanowili stworzyć numer w sam raz na nadchodzący turniej.

„Polska gola!” to trzeci singiel promujący „Sprzedam Merca” mixtape. Podobnie jak w poprzednim singlu, pojawia się w nim Kuba Knap, jednak tym razem zamiast bitu i refrenu, Knapiwo położył pełną zwrotkę, a bit dostarczył DJ Owat. Do tej przemiłej paczki kibiców dołącza jeszcze @lukaszosiemcztery, który odpowiedzialny jest za mash-up do numeru, przedstawiający opisywane w zwrotkach momenty.

O czym jest „Polska gola!”? Niech Was nie zwiedzie refren. Owszem, cała trójka przypomina najpiękniejsze momenty nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej piłki nożnej, ale także z pełnym uznaniem przywołuje sukcesy reprezentantów innych dyscyplin. I tak, poza naszymi oraz zagranicznymi piłkarzami, na laurkę załapali się Adam Małysz i Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk, Paweł Zagumny, Łukasz Winiarski, Bogdan Wenta i jego szczypiorniści oraz Jakub Krzewina.

Cały czas przypominamy, że Merca Braci G obejrzysz i kupisz tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: