Slaine wraca z nowym solowym albumem

Opublikowano: 02/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Znany z działalności w grupach La Coka Nostra i Special Teamz oraz pojawiania się od czasu, w mniej lub bardziej udanych, produkcjach filmowych Slaine wraca z nowym solowym albumem. Następca wydanego w 2016 longplay’a „The King of Everything Else ” oraz wydanej dwa lata później „Slaine Is Dead EP” na sklepowe półki trafi w przyszłym miesiącu.

Czas, który minął od ostatniej solówki Slaine spędził przede wszystkim na swojej walce z uzależnieniem. W międzyczasie wypuszczony został co prawda krążek „Anti-Hero” stworzony wraz z Termanalogym, jednak to właśnie skupieniu się na własnym nałogu było głównym czynnikiem determinującym nagranie nowego albumu. Materiał zatytułowany został „One Day”, i zgodnie ze słowami autora, album ten ma „prowadzić słuchacza przez podróż pełną bólu, straty, refleksji i odkupienia”. Gospodarza w podróży tej wspierać będą m.in. zaproszeni Vinnie Paz, ILL BILL, Apathy, Locksmith i Statik Selektah. Warstwę muzyczną na najnowszy album Slaine przygotował natomiast The Arcitype. Pełną tracklistę „One Day” wraz z okładką znajdziecie poniżej.

W sieci ukazał się, również w dniu dzisiejszym, pierwszy singiel i klip zwiastujący krążek „One Day”. Teledysk zrealizowany został do otwierającego płytę numeru „Redemption”.

Slaine-One-Day-cover-art

Slaine – One Day

1. Redemption
2. Time Is Now f. Rite Hook
3. Still Got My Gun f. ILL BILL, Vinnie Paz & Rite Hook
4. Trick The Trap f. Statik Selektah & Rasheed Chappell
5. It Catches You f. Nico Franc
6. Broken Toys f. Apathy & Locksmith
7. Night Will Fall
8. The Feeling I Get
9. The Day Before I Die
10. Can’t Stay The Same
11. One More Day
12. Do What You Love f. Cyrus Deshield

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: