Słoń „Na Celowniku” w tygodniu premiery nowego albumu

Opublikowano: 07/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Słoń pochwalić może się dyskografią mocno wyrównaną i ciężko doszukać się, w systematycznie wypuszczanych od 2009 roku krążkach, słabszych momentów. Poziomu tego z pewnością nie zaniży, zaliczający w tym tygodniu swoją premierę, album „Redrum”, który za sprawą wypuszczonych już singli, jawi się jako jedno z najbardziej udanych wydawnictw czołowego reprezentanta horrorcore’u w naszym kraju.

Z pewnością duża w tym zasługa Chrisa Carsona, w całości produkującego album „Redrum”. Beatmaker dostarczył na najnowszą solówkę Słonia podkłady, które dosłownie rozsadzają membrany w głośnikach, co najlepiej podsumował sam Wojtas: „Carson wniósł BARDZO dużo świeżości do mojej twórczości swoim brzmieniem, obaj jaramy się w sumie zupełnie przeciwległymi biegunami muzyki, ponieważ ja siedzę bardziej w podziemiu, metalu i ogólnopojętej kulturze horroru natomiast Krystian ma potężną wiedzę na temat mainstream’owych trendów, brzmień i najnowszych patentów stosowanych zarówno w rapie jak i w muzyce pop”. I tą właśnie świeżość czuć, i to intensywnie, w zaprezentowanych do tej pory singlach. Naturalnie, głównym bohaterem jest tu nadal Słoń, który swoim wyrobionym stilem ujarzmia te beaty w sposób iście brawurowy.

Kolejnym tego dowodem jest numer „Na Celowniku”, który zaprezentowany został w dniu dzisiejszym w formie singla i wraz ze zrealizowanym do tego kawałka teledyskiem. Premiera albumu „Redrum” już 11-go grudnia.

słoń-redrum-okładka

Słoń – Redrum

01. Kosmiczne Przygody Generała Syfilisa
02. Czerwony Rum (scratch DJ Flip)
03. Wylinka
04. Amore Amore
05. Władza Absolutna
06. Clint Eastwood
07. Szepty, Krzyki
08. Konnichiwa (scratch DJ Flip)
09. Najgorszy Przyjaciel Człowieka
10. X
11. Na Celowniku
12. Złoń
13. Megatron
14. Głębiej
15. Wojna Totalna

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: