Słoń wypuszcza swoją grę RPG

Opublikowano: 18/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nie od dzisiaj wiadomym jest, że w sferze reprezentanta Wyższej Szkoły Robienia Hałasu, oprócz rapu, horrorów i szeroko pojmowanego sci-fi znajdują się również gry komputerowe. Nie zdziwiliśmy się więc, aż tak bardzo, gdy informacja o tym, że Słoń wypuści swojego RPG’a pojawiła się w dniu dzisiejszym.

Gra, nad którą Słoń wraz z ekipą pracowali od kilkunastu miesięcy na rynku pojawiły się pod tytułem „MEAT”, który z kolei jest skrótem od hasła, które poznać mamy niebawem. Oficjalny opis mówi nam, że jest to „gra z gatunku RPG, która łączy w sobie elementy klasyków lat 90-tych oraz nowoczesnych rozwiązań gamingowych na miarę XXI wieku. Całość dopełnia szata graficzna w stylistyce Pixel Art”. Co zaś tyczy się fabuły „MEAT’a” to wiemy już, że osadzona będzie w czasie kanadyjskiej gorączki
złota, podczas której główny bohater odkrywa tajemniczą substancję, która z kolei prowadzi do serii tragicznych wydarzeń. Wszystko oczywiście w klimacie horroru i sci-fi. Więcej natomiast o RPG’u „MEAT” powiedzieć może Wam sam poznański raper:

Dalszych informacji na temat tworzonej przez Słonia gry „MEAT” wypatrujcie na oficjalnej stronie Facebook tej pozycji, na Instagramie, i u nas, rzecz jasna.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: