Słoń zrobił to znów

Opublikowano: 07/09/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią na YouTube wjechał dzisiaj premierowy singiel od Słonia. Zobrazowany klipem numer „M.E.A.T.” promuje grę o tym samym tytule, jak i stanowi pierwszy muzyczny zwiastun nowego albumu założyciela Brain Dead Familii, którego planowaną datę wydania również właśnie poznaliśmy.

Ale po kolei. Wyprodukowany przez Chrisa Carsona singiel „M.E.A.T.” to prawdziwy, tłusty i krwisty kawał porządnie zrobionego rapowego miecha prosto z poznańskiej Hell’s Kitchen. Słoń tym kawałkiem ponownie udowadnia, że jest jednym z lepszych raperów w naszym kraju, a w byciu rzeźnikiem za mikrofonem nie ma sobie równych, skutecznie rozbudzając nasz apetyt na danie główne. A jest nim „Czerwony Rum”, czyli szósty (liczymy z „Demonologiami”) solowy album Słonia. „Solowy” stanowi tutaj punkt wyjścia, gdyż Wojtas następce „Mutylatora” sprzed dwóch lat postanowił nagrać całkowicie w pojedynkę, bez udziału żadnego rapującego gościa. A teraz konkret, „Czerwony Rum” na rynku ukaże się 11-go grudnia 2020 roku.

Byśmy zapomnieli. Bardzo fajny teledysk do najnowszego singla Słonia, czyli kawałka „M.E.A.T.” zrealizował Szerszeń. Miejcie na niego oko!

Tytułowy M.E.A.T. miał swój debiut wiosną 2020 roku za sprawą kampanii crowdfundingowej, która okazała się być pierwszym dużym sukcesem niezależnego studia gamedevowego Trippin Bears, w skład którego wchodzi m.in. Słoń. Podstawowy cel zbiórki został osiągnięty w zaledwie 48 godzin. Finalnie udało się zebrać ponad 195 000 zł i kilkukrotnie pobić rekord w kategorii polskich kampanii crowdfundingowych z branży gamingu.

M.E.A.T. to gra skierowana przede wszystkim do fanów oldschoolowych klasyków. Poza grafiką w stylu pixel art i rozgrywce opartej na siatce należy wspomnieć także o systemie dnia i nocy, rozbudowanym systemie pogodowym, animacjach walki czy odnawialnych respawnach. Wszystko to, wraz z oryginalną fabułą w stylu horror/sci-fi umiejscowioną w XIX-wiecznej Kanadzie, sprawi, że M.E.A.T. przypadnie do gustu nie tylko entuzjastom starszych RPG-ów, ale i miłośnikom bardziej nowoczesnych rozwiązań gamingowych. Gra, która swoją premierę będzie mieć 13.11.2020 dostępna będzie na PC. Następnie zostanie udostępniona wersja mobile i console.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: