Słyszeliście „Hieny chichot”?

Opublikowano: 14/04/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Najnowszy album Intruza tuż za rogiem. Raper wypuszcza czwarty klip promocjący swój najnowszy materiał pod szyldem Step Records.

Najnowszy album Intruza nosi nazwę „Armor”. Jest to trzecia w ogóle, a druga legalna płyta rapera z Opola. O genezie nazwy albumu czytamy: „Nazwa tego wydawnictwa odnosi się bezpośrednio do tego, co opolski artysta chciał w niej przekazać – ma ona być swoistym pancerzem dla osób, które zmagają się z codziennymi, większymi czy też mniejszymi, problemami”.

Całość liczy 16 pozycji, wśród których za bity odpowiedzialni są tacy producenci jak Johnny Black, D-Low, Khronos, Pablo, Sokollo, Phono CoZaBit, Fantom oraz 4money. Jeśli chodzi zaś o gości, swoje zwrotki dograli Nizioł, Dedis, Kaczy Proceder, Santana OZP, Pawko LCM i Dudek P56, a za gramofonami stanęli DJ Gondek i DJ Element.

Jak dotąd „Armor” promują cztery numery z klipami, z czego najnowszy, zatytułowany „Hieny chichot”, pojawił się w sieci wczoraj. Zgodnie z założeniem albumu, numer ten to kolejny element tarczy ochronnej, tym razem traktujący o ograniczonym zachowaniu i ostrożności względem ludzi naokoło. Za bit do utworu odpowiedzialny jest Johnny Black, a video to dzieło REC PRO.

Premiera albumu zaplanowana jest na 7 maja. Warto wspomnieć, że tylko zamawiając „Armor” w preorderze, dostać można niedostępne nigdzie indziej pierwsze solo rapera, „Dante ulic”.

Intruz – Armor:
01. Hieny Chichot prod. Johnny Black
02. Nasza wina prod. D-Low
03. Armor Ft. Nizioł prod. D-Low, skrecze: Dj Gondek
04. Kulołapy prod. Khronos, skrecze: Dj Element
05. Kaavan Ft. Dedis prod. Pablo
06. Drapacze chmur prod. Johnny Black
07. Lubię jak wgniata w fotel prod. Khronos, skrecze: Dj Element
08. Dzielnica nr 7 prod. D-Low, skrecze: Dj Element
09. Przynoszę deszcze prod. Pablo
10. Piekielna dycha prod. Sokollo
11. Cziki cziki bał prod. Phono CoZaBit
12. Survival prod. Fantom
13. Niech wią ft. Kaczy Proceder prod. Sokollo
14. Karate Kid prod. 4money
15. White Flow Ft. Santana OZP, Pawko LCM prod. Pablo, skrecze: Dj Element
16. Dr. Ząbek feat. Dudek P56 prod. Phono CoZaBit

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: