Intruz prezentuje „Dwubiegunowość”

Opublikowano: 21/12/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po niemalże 7 latach od rozpoczęcia swojej przygody z rapem, Intruz otwiera swój własny kanał na YouTube. Pierwszym numerem, który się tam znalazł, jest „Dwubiegunowość”, którą raper chce podkreślić swoją niezależność.

W lutym minie 7 lat od numeru, „Pierdolę was”, którym Intruz rozpoczął swoją przygodę z rapem. Od tamtego czasu reprezentant Opola przeszedł długą drogę, która zaprowadziła go do mainstream’u. Czy ów mainstream jest jednak miejscem dla Intruza?

Odpowiedź na to pytanie przynosi nam zaprezentowany wczoraj numer, „Dwubiegunowość”, na bicie Phono CoZaBit. Jak twierdzi sam Intruz, singiel mógłby jednak nosić tytuł, „Pierdolę was 2”. Dlaczego? Odpowiadając na pytanie z pierwszego akapitu, mocno zbratany z showbiznesem mainstream okazuje się uwierać reprezentanta Step Records. W podpisie pod numerem czytamy:

„Chciałbym zaznaczyć wyraźnie, iż ten utwór nie jest żadnym atakiem personalnym, tylko moją odpowiedzią na medialną głupotę i kolejne clickbaitowe afery, które „opiniotwórcze portale” chcą wykręcać na mojej ksywie. Wiem jaką drogę musiałem przejść, aby stać się przyzwoitym człowiekiem.”

I trudno się z Intruzem nie zgodzić. Nietrudno z kolei domyślić się, że pije do sytuacji sprzed tygodnia, kiedy to jeden z portali chciał usilnie wykreować konflikt pomiędzy nim, a Kękę. A skoro już narobił się szum, opolanin postanowił przekuć to w coś dobrego, wypuszczając „Dwubiegunowość”, która otwiera własny kanał YouTube artysty i póki co, jest na nim jedynym numerem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: