Smoke DZA i Joey Bada$$ wspólnie w numerze „The Mood”

Opublikowano: 28/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Do swojego pierwszego singla zwiastującego nowy jego album Smoke DZA zaprosił Joey Bada$$a, beat natomiast dostarczył gość o ksywie jak jedna z ulic na Bronxie 183rd. Mamy więc do czynienia z bardzo nowojorską produkcją będącą hołdem dla wszystkich raperów z Wielkiego Jabłka.

Numer zatytułowany „The Mood” sam Smoke DZA określa jest jako odzwierciedlenie obecnych nastrojów nastroju młodzieży i nastroju Nowego Jorku, który kocha i ceni. Poza tym warte dodania jest, że 183rd w swoim beacie wykorzystał te same sample, co niejaki Kanye West w pewnej produkcji dla jednego z południowych raperów.

Numerem „The Mood” Smoke DZA rozpoczął promocję albumu „Not For Sale” stanowiącego follow-up do entuzjastycznie przyjętego krążka „Don’t Smoke Rock”, który The Kush God nagrał wraz z legendarnym Pete Rockiem.
„Not For Sale” natomiast na rynku ukaże się 20 kwietnia (4:20, dokładnie) co w przypadku Smoke’ego wcale nas nie dziwi. Reprezentujący Harlem mc tym razem postawił na mniej znanych producentów, a wśród gości oprócz przywołanego już do tablicy Bada$$a uświadczymy m.in. Ty Dolla $igna, Cozza, Doma Kennedy’ego czy D.R.A.M. Poniżej sprawdzić możecie okładkę „Not For Sale” wraz z pełną tracklistą, a premiera już w święto wszystkich członków Smokers Club.

Smoke DZA – Not For Sale

1. “The Legacy” (Produced by BobGnarly)
2. “The Mood” feat. Joey Bada$$ (Produced by 183rd)
3. “The Come Up” feat. D.R.A.M. (Produced by DJ Steel)
4. “The High” feat. Velous (Produced by DJ Relly Rell)
5. “The Hustle” feat. Bodega Bamz & LevyGrey (Produced by LevyGrey)
6. “The Love” feat. Ty Dolla $ign (Produced by DJ Relly Rell)
7. “The Lifestyle” (Produced by Cardo)
8. “The Antidote” (Produced by LevyGrey)
9. “The Game” (Produced by LevyGrey)
10. “The Glow” (Produced by LevyGrey)
11. “The Soul” feat. Vado (Produced by BobGnarly)
12. “The Hookup” feat. Cozz & Dom Kennedy (Produced by Girl Talk)

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: