Snoop Dogg chce walki z JAY’em-Z

Opublikowano: 14/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W kwietniu na naszych oczach walkę stoczyli RZA i DJ Premier. W ubiegłym tygodniu śledzić mogliśmy pojedynek dam: Erykah Badu vs Jill Scott, a już wkrótce na przeciw siebie staną Ludacris i Nelly. Swoją gotowość do walki niedawno wyraził także Snoop Dogg!

Mr. D-O-Double-G oprócz wyjawienia swoich chęci zmierzenia się w prowadzonej przez Swizz Beatza formule Verzuz, określił również z kim najchętniej stanąłby w muzyczne szranki. Otóż autor kultowego “Doggystyle” rywala dla siebie upatruje w osobie JAY’a-Z. Jako argument potwierdzający słuszność swojej decyzji Doggy Dogg przytacza opinie, że jest on (Snoop) po prostu najodpowiedniejszym rywalem dla Seana Cartera. W czasach bowiem, gdy JAY-Z był królem rapu w Nowym Jorku, Snoop Dogg był królem rapu na Zachodnim Wybrzeżu. “And then Biggie passed away and then Nas had it for a minute And then JAY-Z took it and ran with it for a numerous amount of years. (…) This is me looking in from the outside, looking at New York rap. So to me, it would be either Snoop versus JAY-Z because he has been the king of New York around the time I was the king of the west”. Spostrzeżeniem tym Snoop Dogg podzielił się w rozmowie z Fat Joe:

Czy pojedynek na hity Snoop Dogg vs. JAY-Z jest wydarzeniem z kategorii tych realnych, tego jeszcze nie wiemy. Wszak w to, że Hova zgodziłby się na udział w formule Verzuz powątpiewa i sam Joey Crack: “Now, I don’t know if JAY-Z will do it because he’s kinda like Dr. Dre. JAY-Z, we love him, but JAY-Z is an introvert, quiet”. Pomarzyć jednak zawsze można.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: