Snoop Dogg „Dis Finna Be A Breeze!” – nowy klip

Opublikowano: 06/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W ostatni piątek w sieci pojawił się najnowszy klip promujący wydaną pod koniec zeszłego miesiąca epkę Snoop Dogga pt. „Make America Crip Again”.
Większe zainteresowanie niż klip z udziałem komika Ha Ha Davisa oraz samo EP „MACA” budzi jednak alternatywna wersja jego okładki, jaką zaprezentował Snoop i która zdążyła wzbudzić już nie małe kontrowersje.

A alternatywna wersja okładki „Make America Crip Again” prezentuje się następująco:

Bezpośrednio nawiązująca do okładki klasycznego albumu Ice Cube’a „Death Certificate” wersja Snoopa niestety niezbyt przypadła do gustu większości fanów rapera. Lawina krytyki jaka spadła na Doggfathera po publikacji jej na swoim instagramowym profilu zmusiła legendę z Long  Beach do usunięcia z sieci alternatywnej wersji okładki „Make America Crip Again” . 

I zastąpienia kontrowersyjnej ilustracji, inną:

Jak widać, Snoop Dogg zmienił również tytuł swojej epki, przywracając oryginalne hasło Donalda Trumpa „Make America Great Again”. Przekaz pozostał jednak jasny. Pan prezydent Stanów Zjednoczonych przez autora Snoopa zbyt lubiany nie jest.

Powróćmy jednak do klipu jaki ukazał się w ostatni piątek. A jest to obrazek do numeru „Dis Finna Be a Breeze!”, w którym gościnnie udzielił się komik Haha Davis.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: