Snoop Dogg głównym bohaterem filmu „The UnderDoggs”

Opublikowano: 16/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Już w styczniu na platformę Prime Video trafi film zatytułowany „The UnderDoggs”. Opowiadał będzie o byłym zawodniku NFL, który został trenerem dziecięcej drużyny futbolowych łamag. Główną rolę zagra Snoop Dogg.

O zajawce Snoopa na aktorstwo wiemy od bardzo dawna. Już w 1995 roku zagrał bowiem główną postać w „Murder Was The Case: The Movie”, w reżyserii Dr. Dre i Fab 5 Freddy’ego. Jeśli portalowi Filmweb nic nie umknęło, do 2023 roku Snoop zagrał łącznie w ponad 40 produkcjach filmowych. Doskonale pamiętamy również głośną reklamę bezdymnych ognisk, w ramach której The Doggfather nabrał znaczną część słuchaczy, że rzucił palenie joint’ów.

Już za nieco ponad miesiąc premiery doczeka się najnowszy film z udziałem Snoop Dogga. „The UnderDoggs” opowiadać będzie historię byłego gracza NFL, który popadł w konflikt z prawem i został skazany na prace społeczne. W ramach odróbki, sąd przydzielił mu do trenowania dziecięcą drużynę futbolu amerykańskiego z jego rodzinnego miasta. Drużyna ta, delikatnie ujmując, talentem i potencjałem nie grzeszy. Jak już się pewnie domyślacie, w rolę głównego bohatera, Jaycen „Two Js” Jennings’a, wcieli się sam Snoop. Warto wspomnieć, że w prawdziwym życiu raper stworzył młodzieżową ligę futbolową, aby pomóc biednym dzieciakom wyrwać się ze złego towarzystwa i dać im w życiu cel. Więcej dowiedzieć można się o tym z dokumentu „Coach Snoop”.

Komedia „The UnderDoggs” pojawi się na platformie Prime Video 24 stycznia 2024 roku.

(Fot. główna – kadr z video „The UnderDoggs – Official Trailer)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: