Snoop Dogg oświadczył, że rzuca palenie

Opublikowano: 16/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Snoop Dogg uczynił właśnie coś, czego po legendzie z Long Beach nie spodziewał się nikt. Wprawiając tym samym miliony fanów w osłupienie. The D-O-double-G, przedstawiający się także jako Snoop Lion, przez wielu postrzegany jako The Weed King, a przez wszystkich uważany jako najbardziej upalony raper świata, oświadczył bowiem, że rzuca palenie!

Snoop Dogg w swojej karierze nie zaskoczył niczym bardziej, niż wydanym w dniu dzisiejszym oświadczeniem. Uznać można było bowiem, że są w rapie rzeczy niezmienne. Stałe. Pewniki. Jak na przykład Snoop Dogg jarający blanty. A jednak. Współtwórca ikonicznego „The Chronic”, raper od zawsze z jointem w dłoni, zatrudniający nawet asystenta jedynie do kręcenia gibonów, postanowił…. rzucić palenie! The Doggfather, jak ujawnia w specjalnym poście zamieszczonym dziś rano na Instagramie, decyzję o skończeniu z paleniem podjął po długich namysłach oraz rozmowach z rodziną. Uncle Snoop w swoim skromnym oświadczeniu, nie wskazał jednak powodów skłaniających do zmiany także, jakby nie patrzeć, całego stylu życia.

„Po długich rozważaniach i rozmowach z rodziną zdecydowałem się rzucić palenie.
Proszę, uszanujcie moją prywatność w tym czasie.”

– Snoop Dogg

W komentarzach pod postem Snoop Dogga, oprócz wyrazów poparcia, można także zatem znaleźć, i nic w tym dziwnego, równie dużo powątpiewania w prawdziwość podjętej przez Boss Dogga decyzji. Lub wręcz komentarzy sugerujących kolejny żart ze strony Snoop Dawga. Wielu obserwujących, równie słusznie, zwraca uwagę na samo słowo ’smoke’. Podejrzewając, że Snoop Dogg rzucić może jedynie zażywanie marihuany w formie dymu, na rzecz innych sposobów absorbcji THC. Ponadto znaleźć możemy teorie, że legendarny raper rozpoczyna właśnie promocję nowego, sygnowanego przez siebie, produktu czy też jakąkolwiek inną akcję marketingową. Czas pokaże, a tymczasem Snoop Dogg nie pali!

Wy natomiast sprawdzić możecie wypuszczony przed kilkoma dniami wspólny singiel T-Paina i Snoop Dogga. Zatytułowany „That’s How We Ballin” i być może ostatni, na którym Snoopzilla widziany jest z bluntem w dłoni.

(Fot. główna – kadr z video „That’s How We Ballin”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: