Snoop Dogg, Pharoahe Monch, Fat Joe i wielu innych na nowym albumie Diamonda D

Opublikowano: 28/06/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kolektyw D.I.T.C. jest w natarciu! Po zeszłotygodniowej premierze krążka A.G.’ego, w dniu dzisiejszym otrzymujemy zapowiedź nowego producenckiego albumu Diamonda D. Wydawnictwo stanowić będzie follow-up do wydanego w 2014 roku krążka The Diam Piece”. I ponownie uświadczymy na nim wielu cenionych raperów.

Wśród gości zaproszonych na The Diam Piece 2″ przez pochodzącego z Bronxu legendarnego producenta i rapera znaleźli się Snoop Dogg, Raekwon, Fat Joe, Twista, Raheem Devaughn, Pharoahe Monch, Styles P, Xzibit, Talib Kweli, David Banner, ekipa Boot Camp Click,  duet Camp Lo, Lord Tariq, Erick Sermon, Havoc, O.C., Torae, Bishop Lamon, Grand Puba. A to tylko najbardziej znane ksywy jakie uświadczymy na tym materiale! W dniu wczorajszym Diamond D podzielił się również okładką „The Diam Piece 2”:

Na temat nadchodzącego albumu, w wywiadzie dla HipHopDx, autor klasycznego „Stunts, Blunts and Hip Hop” mówi, że „ci, którzy znają pierwszy album, wiedzą czego się spodziewać: twarde, ostre produkcje i teksty. Będzie 16 piosenek, teraz jestem w trakcie 'przycinania go’, ponieważ nagrano ich ponad 25. Będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz z limitowaną ilością wytłoczeń tego LP na winylu”. Wiemy także, że wydawcą „The Diam Piece 2”, tak jak miało to miejsce przy albumie sprzed czterech lat, ponownie będzie Dymond Mine Records i EMPIRe, a premiera zaplanowana została na jesień tego roku. Zacieramy już ręce na to wydawnictwo.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: