Sokół i Dawid Podsiadło w „Świadomym śnie” – wspólny utwór i klip!

Opublikowano: 25/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Powiadają, że niekiedy warto cofnąć się i zrobić krok w tył po to żeby kolejne dziesięć było do przodu. Egzystencjalne decyzje są właśnie tematem wspólnego utworu Sokoła i Dawida Podsiadło pt. „Świadomy sen”, zobrazowanego rewelacyjnym teledyskiem.
Źródło inspiracji, które pozwoliło Narratorowi i Podsiadło stworzyć „Świadomy sen” zrodziło się podczas ich wspólnej wyprawy do Szkocji. Na produkcji autorstwa DrySkull artyści postanowili zaaplikować nam dousznie utwór, który skłonić ma nas do refleksji nad własnym życiem. Wspólne nagranie jednego z lepszych polskich raperów i bez wątpienia jednego z bardziej uzdolnionych wokalistów dodatkowo zobrazowane zostało bardzo oryginalnym teledyskiem w reżyserii Daniela Jaroszka. Intrygująca fabuła, niecodzienny montaż i forma, trzy różne materiały video kręcone z różnych perspektyw składające się na spójną całość. Wspólna praca dwóch wielkich indywidualistów na naszej scenie muzycznej uzupełniona została o bardzo wysokiej jakości warstwę wizualną. Rozsiądźcie się i spijajcie blend … muzyczny!

Całe przedsięwzięcie napędza firma Diageo plc. produkującą jedną z najbardziej znanych na świecie marek szkockiej whisky – Johnnie Walker. Marka znana z hasła keep walking powołała do życia projekt „Rób to, w co wierzysz”w ramach którego oprócz opisywanego singla, w 2015 roku ukazał się również solowy utwór założyciela Prosto Label. Numer o tytule zapowiadającym cały projekt zobrazowany klipem, w którym gościnnie wystąpił Bogusław Linda. Miejmy nadzieję, że kolejną odsłoną projektu Johnniego Walkera uraczeni zostaniemy nieco szybciej.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: