Sokół nowy singiel nagrał ku pamięci Powstańców

Opublikowano: 19/07/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Sokół, po niecałych dwóch latach od zaprezentowania „NIC”, wraca z premierowym singlem „Miłość zawsze jest”. Utworem bardzo poważnym oraz istotnym. Wraz z fabularnym teledyskiem wpisującym się bowiem w promocję upamiętnienia 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W tym roku obchodzonej pod hasłem „Miłość istnieje zawsze”.

„Miłość zawsze jest” to pierwszy singiel, który Sokół zaprezentował od czasu zakończenia promocji wydanego w 2021 roku albumu „NIC”. Pod warstwą muzyczną premierowego utworu podpisali się z kolei Atutowy oraz Rafał Smoleń, a w samym nagraniu tego podniosłego numeru rapera wspomógł ośmioosobowy chór wokalistek i wokalistów, którego wkład w stworzenie „Miłość zawsze jest” zaaranżował Mateusz Krautwurst, twórca dobrze już znany z wcześniejszych kawałków Sokoła. Zrealizowany przy udziale Muzeum Powstania Warszawskiego singiel zobrazowano fabularnym teledyskiem w reżyserii Tadeusza Śliwy.

„Wczoraj w Warszawie odbyła się oficjalna, zamknięta premiera mojego singla i klipu 'Miłość zawsze jest’. Klip w reżyserii Tadzia Śliwy wpisuje się w szerszą akcję promocji obchodów 79 rocznicy wybuchu powstania warszawskiego pod hasłem 'Miłość istnieje zawsze'”.

– Sokół

(Fot. główna – autor: Hieniek – @hieniek / media społecznościowe Artysty)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: