Sokół zaprezentował klip do „Płaczemy pięścią w stół”

Opublikowano: 08/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Udostępniony w nocy z 7 na 8 października najnowszy singiel Sokoła właśnie zaprezentowano również wraz z teledyskiem. W powstaniu zarówno samego utworu „Płaczemy pięścią w stół”, jak i klipu, udział wziął również ZIP Skład!

O samym numerze „Płaczemy pięścią w stół” kilka słów zdążyliśmy napisać już o poranku. W południe natomiast czwarty już singiel zapowiadający album „NIC” zaprezentowano również wraz z teledyskiem. Autorem beatu do najnowszego utworu Sokoła, w którym rapera wspomaga macierzy ZIP Skład jest natomiast Whølelife. Za powstanie klipu obrazującego „Płaczemy pięścią w stół” stoi natomiast krakowska ekipa HDSCVM.

„Przygotowany z rozmachem wizualnym teledysk rozgrywa się między mrokiem ulicy a muzealnymi wnętrzami pełnymi sztuki. Złowieszczość otaczającej rzeczywistości przeciwstawiona jest doświadczaniu życia w pełni. Z mocnego głosu kolektywnego „my” wybrzmiewa siła wspólnoty i przeżywania. Razem, całymi sobą”.

– materiałów prasowych albumu „NIC”.

Premierę drugiego solowego albumu Sokoła planowana jest na 12 listopada. W sklepie Prosto już teraz natomiast zamawiać można to wydawnictwo w dwóch dostępnych wersjach płytę.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: