Sprawdź jaką „LOTE” ma Skrubol przed swoim „PROCESEM”

Opublikowano: 08/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bardziej sprażonego kalifornijskim słońcem i pachnącym cali weedem projektu niż „PROCES” Skrubola już w tym roku na naszej scenie raczej nie uświadczycie. Reprezentant WCK wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży swojego albumu puszcza także nowy singiel. Tym razem jest to numer „LOTA”, który podobnie jak poprzednie, zobrazowano klipem nakręconym w LA.

„LOTA” to po „JUMBO” i „CALI CALI TRIPPIN'” kolejna udana zapowiedź nadchodzącego, solowego albumu Skrubola. Podobnie jak poprzedni singiel, ten również wyprodukował Misza, czyli, jak dowiadujemy się z samych wersów Emila G, nikt inny jak Miły ATZ! Gościnnie natomiast, wraz ze swoimi gramofonami, pojawia się DJ Falcon! Pod reżyserią teledysku nakręconego na miejscówkach w Inglewood i Long Beach podpisał się z kolei Ludwik Lis.

Skrubol swój „PROCES” zaplanował na 4 listopada. Wraz z rozpoczętą właśnie w tym miejscu przedsprzedażą albumu poznaliśmy także szczegóły tego wydawnictwo. W tym tracklistę płyty, z której dowiadujemy się, że jednym z gości na „PROCESIE” reprezentanta WCK będzie TEDE! Za scratche i cuty w tytułowym numerze z płyty „PROCES” z udziałem TDF’a będzie natomiast DJ HWR. A kogo jeszcze Skrubol zaprosił na swoje grubo zapowiadające się solo? Obecność na majku zalicza również wspomniany wcześniej Atezociok, a także Dr Slalom. Beaty Emilowi, oprócz Miszy, podrzucili natomiast jeszcze Lohleq, Miroff & Wuja HZG, Odme i Kuba Knap. My już teraz przeczuwamy, a dotychczas zaprezentowane single nam to potwierdzają, że serio będzie to dobra płytka. A co o swoim „PROCESIE” mówi sam Skrubol?

„PROCES to droga. Wszystko co mnie na niej spotkało było wynikiem chęci podążania tą drogą i cierpliwości w zaufaniu metodzie małych kroków. Za każdym utworem stoi historia, każdy bit, dźwięk skreczu i gościnna zwrotka to efekty przeżyć, znajomości i splotów zdarzeń”

– Skrubol

SKRUBOL-PROCES-okładka

SKRUBOL – PROCES

01. CALI CALI TRIPPIN’ beat Misza
02. HAMAK beat Misza
03. SEX TOY ft. Miły ATZ beat Misza
04. JUMBO beat Lohleq
05. CO RZĄDZI ŚWIATEM ft. Dr Slalom beat Miroff & Wuja HZG
06. LOTA ft. Falcon1 beat Misza
07. PROCES ft. TEDE, Dj HWR beat Lohleq
08. ZAMULAM P. beat Misza
09. PRZEŁOM beat Odme
10. OUTRO beat Kuba Knap

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: