Skrubol zabiera nas na „Cali Cali Trippin'”

Opublikowano: 17/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nowość spod szyldu WCK! Tym razem jest to „Cali Cali Trippin'”, solowy singiel Skrubola zobrazowany teledyskiem nakręconym, rzecz jasna, w słonecznym Los Angeles. Stanowiący zarazem pierwszy zwiastun zaplanowanego jeszcze na ten rok albumu „Proces”.

Skrubol ztj. Emil G, jeden z filarów WCK, znany jest ze swojej sporej wkręty na g-funkowe brzmienie i klimat Zachodniego Wybrzeża. Trip do Cali był zatem tutaj naturalną koleją rzeczy. I właśnie podczas swoich czterech wypraw na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, a także do Meksyku, a w przerwach pomiędzy projektami z WCK oraz JupiJejem, Skrubol nagrał solowy album „Proces”.

„Cali Cali Trippin'”, którego brzmieniem zajął się Misza stanowi pierwszy singiel zwiastujący zbliżający się, zaplanowany jeszcze na ten rok „Proces”. Numer zobrazowano analogowym teledyskiem nakręconym przez Ludwika Lisa na miejscówkach, rzecz jasna, w LA. Skrubol zaserwował nam bardzo bujający kawałek, wnoszący sporą dozę 'westcoast’owego’ klimatu do naszej coraz bardziej jesiennej aury. „Cali Cali Trippin'” to przede wszystkim jednak mocna zapowiedź czekającego nas „Procesu”. A co Skrubol szykuje na swój solowy album? Tutaj z odpowiedzią przychodzi sam reprezentant WCK. Was natomiast zapraszamy na udany „Cali Cali Trippin'”.

„Jeśli słuchasz uważnie, 'Proces’ to zapis drogi emocjonalnego dojrzewania i poszukiwania nowych punktów widzenia, to tocząca się w różnych stanach świadomości romantyczna historia w filmowej scenerii. Jak słuchasz pobieżnie… dostaniesz kozacki hip-hop o dziewczynach, jointach i podróżach”.

– Skrubol

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: