Sprawdź szczegóły pierwszej solowej płyty Ero/JWP

Opublikowano: 24/09/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Coraz mniej czasu dzieli nas od dnia premiery pierwszej solowej albumu Ero/JWP – jednego z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii naszego rodzimego rapu. Materiał zatytułowany „Elwis Picasso” stanowić będzie również pierwszą pozycję w katalogu Def Jam Recordings Poland, który tym wydawnictwem rozpoczyna swoją działalność. Premiera zapowiedziana została na 5-go października, a my zebraliśmy dla Was w jednym miejscu komplet informacji na temat pierwszej solo płyty Erosa.

Ero/JWP na pierwszą solówkę sygnowaną swoją ksywą nagrał szesnaście numerów; trzy dodatkowe natomiast znajdą się na wydaniu deluxe albumu „Elwis Picasso”. Beaty warszawskiemu MC i writerowi dostarczyli Magiera i Laska z White House’u, Klimson, Szczur JWP, The Returners, Poszwix, TMK Beatz, OER, KPSN, Poszwix, NNFOF, GWX&CRAX, RTN Productions, Siudmy, a swoją robotę za gramofonami wykonali DJ Chwiał, DJ Decks, DJ Grubaz, DJ Kebs, DJ Falcon i DJ Urlich. Na mikrofonie natomiast, obok gospodarza, usłyszymy Pyskatego, Mikiego JWP, Kubę Knapa, Skipa, Piha, Tomsona oraz resztę składu JWP/BC. 

„Na papierze” album „Elwis Picasso” wygląda bardzo efektownie, my po opublikowanych singlach, pewni wręcz jesteśmy, że album Ero/JWP w kartach historii polskiego rapu zapisze się nie tylko tym, że słuchacze czekali na to wydawnictwo długo jak na żadne inne, ale również swoim brzmieniem i poziomem. I jest to stwierdzenie bez zbędnej przesady.

Album „Elwis Picasso” w przedsprzedaży znajdziecie na stronie www.erojwp.pl. Okładkę i tracklistę poniżej, a premiera pierwszej solówki „Króla gościnnych występów” już w przyszłym tygodniu!

Ero-JWP-Elwis-Picasso-okładka-albumu

Ero/JWP – Elwis Picasso

01. Intro (prod.Ero/Klimson)
02. Ja (prod.Whitehouse/Magiera) Dj Falcon
03. Nie mogę przestać (prod. Szczur JWP)
04. Kiedy wchodzę.. (prod. The Retuners) Dj Chwiał
05. To jest styl (prod. Klimson)
06. To jest koniec feat. Pyskaty (prod.Poszwix)
07. Proszę o uwagę feat. Miki JWP/Kuba Knap (prod. TMK Beatz)
08. Przerwa Techniczna (prod. OER)
09. Sens jest prosty (prod. KPSN)
10. Totem feat. Hazzidy (prod.Poszwix) Dj Decks
11. Być tam 2 (prod. NNFOF) Dj Grubaz
12. Bez przesady feat. Skip (prod. Szwed SWD) Dj Kebs
13. Piątek Trzynastego feat. Pih (prod. GWX&CRAX)
14. Dzisiaj jutro będzie wczoraj feat. JWP/BC, Tomson (prod. Szczur)
15. Rzeźnik (prod Whitehouse/Laska) Dj Falcon
16. Outro (prod. RTNProductions) Dj Urlich

Bonus
17. Czasem (prod. Siudmy)
18. Nie tylko feat. Pono (Prod Siudmy)
19. Dno (prod. The Returners)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: