Start preorderu albumu Pierrota i Look.out’a

Opublikowano: 29/05/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jeden z najciekawszych powrotów w polskim rapie dokonał się. Jeden z niegdysiejszych hetmanów polskiego underground’u, Pierrot, powrócił na bitach Look.out’a.

Podziemni raperzy sprzed ładnych parunastu lat mieli ciekawą cechę, za którą z jednej strony należy im się szacunek, a z drugiej można im mieć ją trochę za złe. Mianowicie, nie mieli ślepego parcia na fejm. Wielu z nich zaskarbiło sobie tym ogromne uznanie słuchaczy, jednak kilku przez to totalnie zniknęło w gąszczu coraz większej ilości dobrze promowanych raperów. Jednym z artystów, którzy woleli odpuścić niż rozpychać się łokciami, jest Pierrot, powracający na bitach Look.out’a z albumem „Carolina Reaper”.

Na nadchodzącym powrocie Pierrota pojawi się 10 utworów. 6 z nich poznaliśmy już jako single promujące materiał. Przy okazji jednego z nich dowiedzieliśmy się, że na „Carolina Reaper” wśród gości pojawi się Paweł Bokun. Oprócz niego na albumie znalazła się jeszcze jedna legenda podziemia, Junes, i to koniec listy gości na płycie.

Wczoraj Pierrot i Look.out ogłosili start zapisów na fizyczne wydanie albumu. Żeby zapisać się na listę chętnych, wystarczy napisać maila na adres carolinareaper2021@gmail.com, załączając print screen potwierdzający fakt bycia subskrybentem kanału YouTube „Pierrot” i czekać na dalsze instrukcje. Limit zamówień to 1 płyta na 1 osobę.

Premiera albumu „Carolina Reaper” zaplanowana jest na 11 czerwca. Do tego czasu śmiało można katować single oraz sprawdzić promomix całości.

Pierrot x Look.out – Carolina Reaper

1. Przed siebie
2. Los Santos
3. Niewinne kłamstwa (gość. Paweł Bokun)
4. Patrick Ewing (prod. Look.out)
5. Digging
6. Nie wiesz nic
7. Mały Książę
8. Paranoja (gość. Junes)
9. Carolina Reaper
10. To ma pływać

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: