Statik Selektah nowy album wyda w labelu Nasira Jonesa

Opublikowano: 06/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Reprezentujący Boston DJ i producent Statik Selektah od trzynastu lat dostarcza nam producenckie wydawnictwa, na których gromadzi zawsze dość pokaźne grono składające się z mc’s nie potrzebujących przedstawienia. Podobnie ma się w większości z raperami, którzy nagrali z Patrickiem Barilem albumy w duecie. A już tego lata doczekać się mamy najnowszego longplay’a od Statika.

Wiemy już, że będzie to kolejny, dziewiąty już producencki album Statika Selektah oraz, że ukaże się pod tytułem „The Balancing Act”. Ujawniono również, że za wydanie materiału odpowiadać będzie założony przez Nasira Jonesa label Mass Appeal – do spółki z wytwórnią Roc Nation, należącej z kolei do Jaya-Z. Entuzjazmu z faktu zawiązania współpracy zarówno z Mass Appeal i Roc Nation nie kryje sam Statik Selektah, który wywiadzie udzielonym Billboardowi, ostatnie wydarzenia określa tymi słowami: „Bringing my management team at Roc Nation in with Mass Appeal is aligning two of the most authentic brands in Hip Hop to ever do it”.

Sam Nas będzie również jednym z gości na zapowiedzianym nowym albumie Statika Selektah. Przy okazji, warto zauważyć, że numer na „The Balancing Act” będzie pierwszą „wizytą” Escobara na długogrającym wydawnictwie bostońskiego DJ’a i beatmakera. Pozostali, ujawnieni już goście, to: Griselda, Joey Bada$$, 2 Chainz, Dave East i Method Man. Premiera planowana jest na wakacje!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: