Street Life i Method Man pracują nad wspólną płytą!

Opublikowano: 13/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Street Life i Method Man są dobrymi ziomkami jeszcze z czasów młodości, i poznali się po przeprowadzce tego pierwszego z Houston na nowojorskie Staten Island.

Na swojej muzycznej ścieżce przecinali się niejednokrotnie i oczywiście Street Life`a nie mogło zabraknąć również na ostatniej solowej płycie Metha, gdzie dołożył swoje wokale w kawałkach Wild Cats, Yo i P.LO Remix.

Po ponad 20 latach przyjaźni i dziesiątkach wspólnych nagrań obaj panowie postanowili stworzyć wspólny album, którego premiery możemy się spodziewać już tej wiosny. W pierwszym singlu zatytułowanym „Squad Up” usłyszymy jeszcze jedną legendę nowojorskiej sceny, mianowicie Havoca z Mobb Deep, co na starcie prognozuję, iż całe wydawnictwo zapowiada się niezmiernie intrygująco.

Niestety na chwilę obecną nie znamy konkretniejszych szczegółów wydawnictwa, jednak w miarę pojawiania się ich w sieci na pewno będziemy o wszystkim na bieżąco informować. Póki co zatapiamy się w dźwiękach „Squad Up” ponieważ to doprawdy solidna traczyna, i Was do tego również zachęcamy.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: