Święty i MRmetrick prezentują „Basta Rajmsa”

Opublikowano: 23/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Płynące beaty przesiąknięte jazzem i funkiem? Stylowy, klasyczny rap nawiązujący do rodzimej mentalności? Niestety, takie fuzje, są już coraz częstszym unikatem. Na szczęście, jest jeszcze duet Święty x MRmetrick.

Święty X MRmetrick to warszawski duet producent/raper, powstały na terenach legendarnego Tu Wolno Palić studio. Święty, znany z klasycznych hip hopowych i soulowych brzmień oraz tworzący z czołówką warszawskiej sceny, kreuje muzyczną aurę do wizji MRmetricka, rapera rodem z Żoliforni. Poprzez swój pierwszy projekt „ŻLFA” przedstawiają Żoliborz jako odrębne miasto w mieście, inny stan umysłu oraz idylliczne miejsce każdego warszawiaka. Ich album to fuzja rapu, funku i jazzu, treściami nawiązującymi do codziennych problemów i polskiej mentalności. Dzięki swojemu w teorii old skulowemu, ale jednocześnie świeżemu brzmieniu chcą przywrócić miejsce Żoliborza na mapie hip-hopu w Polsce.

Święty i MRmetrick kilka dni temu zaprezentowali swój najnowszy teledysk. Klip zrealizowany został do numeru pt. „Basta Rajms”, a za jego reżyserią i montażem oraz wykonaniem zdjęć stoi Kaietanovich z ekipy WCK.

Cała, wydana w tym miesiącu epka „ŻLFA” natomiast to preludium kolejnego projektu duetu Święty x MRmetrick, nad którym producent i raper aktualnie pracują. Póki co jednak, zachęcamy na muzyczny spacer przez Żolifornię.

Święty-x-MRmetrick-ŻLFA

Święty x MRmetrick – ŻLFA

1. Żolifornia
2. El Quattro
3. Jest Ok
4. Tarantino 1
5. Griffith
6. Basta Rajms
7. Śpiewajcie Ze Mną
8. Tarantino 2
9. 190

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: