Sydoz i Łajzol razem w utworze „Lustro weneckie”

Opublikowano: 18/05/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Sydoz na trzy dni przed premierą drugiego solowego albumu zaprezentował kolejny singiel zwiastujący zbliżający się „Stary Nowy Rocznik”. Tym razem jest to „Lustro weneckie”, w którym gościnnie pojawiają się Łajzol i DJ Vazee, a za beat odpowiada Varhlak.

Łajzol w towarzystwie młodych raperów sprawnie porusza się po nowoczesnych brzmieniowo rejonach. Reprezentant JWP/BC udanie udowodnił to wydanym niedawno solowym albumem „Łajzol Serious”. Teraz z kolei Jaśnie Wielmożny Pan wpadł z gościnną wizytą do Sydoza, którego poczynania JWP Crew regularnie wspiera do spółki z ekipą BUMP’12. Dzięki tej współpracy młody raper już w ten piątek wyda swój drugi solowy album. Zanim jednak „Stary Nowy Rocznik” ujrzy światło dzienne, sprawdźmy, czym dla Sydoza i Łajzola jest „Lustro weneckie”. Warstwę brzmieniową pod rozkminy raperów przygotował natomiast Varhlak, do spółki z odpowiedzialnym za gramofonowe akcje DJ’em VaaZee. Poniżej wrzucamy Wam również oficjalną zapowiedź singla „Lustro weneckie”. Z kolei w tym miejscu znajdziecie szczegóły drugiego solo Sydoza, które ukaże się już 20 maja.

„Czym byłby Hip-Hop bez kawałków, które pozwalają się zatrzymać i przemyśleć, co naprawdę jest ważne? Jeśli brakuje Wam numerów, które po latach mogą kojarzyć się z powrotem do domu między blokami późną nocą, to „Lustro Weneckie”, czwarty singiel z albumu “Stary Nowy Rocznik”, jest idealnym kandydatem. Varhlak dostarczył podkład skrajnie inny od tych, na których SYDOZ dał się poznać szerszemu gronu słuchaczy. Przestrzenne, szeroko zaznaczone brzmienie pozwala raperowi zabrać słuchacza na spacer, podczas którego SYDOZ z dystansu ocenia to, kim jest i jak widzi się na tle otoczenia. Refren w wykonaniu Łajzola całkowicie oddaje meritum kawałka, a skrecze DJa VaaZee spokojnie odprowadzają odbiorcę do domu”

– JWP Crew

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: