Szczegóły nowego projektu Pjusa „Słowowtóry”

Opublikowano: 25/07/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zapowiedziany na wrzesień projekt „Słowowtóry” będzie prawdopodobnie pierwszym w naszym kraju (na pewno oficjalnie) albumem napisanym przez ghostwritera! (nie)Tajemniczym autorem tekstów jest oczywiście reprezentant Alkopoligamia.com Pjus, który do wykonania napisanych przez siebie kawałków zaprosił ponad 20 raperów oraz wokalistów!

„Po albumie #LifeAfterDeaf doszedłem do twórczo-zdrowotnej ściany. Głos też niestety zaczął niedomagać, a każde kolejne nagrywanie stało się po prostu czasowo-fizyczną katorgą. Za namową @stasiaklukasz stworzyłem pierwszą w Polsce (?) płytę typu #ghostwriting – trochę taka odwrócona idea albumu producenckiego, gdzie zamiast ”rozdawania” bitów zapraszam ludzi, by wykonali moje teksty. Więc wymyśliłem i napisałem wszystkie wersy, wybrałem do nich muzykę, zaprosiłem gości (już niebawem poznacie ich listę – a to ponad 20 raperów i wokalistów!).” wyczytać możemy na Instagramie Pjusa, na którym zgodnie z zapowiedzią, publikowane będą kolejne informacje na temat projektu „Słowowtóry”.

Jak brzmieć może krążek „Słowowtóry” przekonać możemy się w pochodzącym z krążka Alkopologamii „Molza” numerze „Dans fakabr”, w którym tekst Pjusa zarapowali RAU oraz Kuba Knap.

źródło fot.: Facebook, mat.pras.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: